Życie może być dobre. Komedia, że do dziś brzuch boli od śmiechu KONKURS

kwi 17, 2024Hity z kina i TV

– Już dawno nie oglądałam takiej zabawnej i pełnej humoru komedii. Aktorzy dobrani idealnie do swoich ról, a do tego piękno krajobrazu gór i morza – napisał w komentarzu widz. Innemu spodobało się, że w filmie nie ma przekleństw. Do dziś boli go brzuch od śmiechu. Zapraszamy na film z gwiazdami kina i telewizji, który zyskał nawet opinię najlepszej komedii romantycznej nakręconej w ostatnim czasie w Polsce. Mamy darmowe wejściówki dla Czytelników.

„Miłość jak miód” to przebojowa komedia o dojrzałej miłości i przyjaźni. Majkę i Agatę równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, a druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, a druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, a drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, a druga nie ma rodziny i dba o swój duchowy rozwój.

Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zajmuje jej miejsce. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno? W filmie występują m.in. Michał Czernecki, Agnieszka Suchora, Agnieszka Więdłocha, Edyta Olszówka, Bartosz Opania i Rafał Królikowski.

Komedie romantyczną „Miłość jak miód” pokaże kino Helios w czwartek, 18 kwietnia o godz. 18.00. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Miłość jak miód”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wyniesie nadal 12,90 zł!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Repertuar projektu w kwietniu i maju 2024

25 kwietnia – Sami swoi. Początek

2 maja – Miało Cię nie być

9 maja – Figurant

16 maja – Kos

23 maja – Tyle co nic

30 maja – W nich cała nadzieja

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *