Wypadki to codzienność, ale samobójstwo na drodze? Seans z plejadą gwiazd za darmo

paź 25, 2023Hity z kina i TV

Mówiła, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się, a może kłamała? Niewierność, zagadkowy wypadek pod Mrągowem, zrozpaczony mąż, który na własną rękę podejmuje śledztwo, by odkryć prawdę o tajemniczej śmierci żony. Na jedyny pokaz thrillera „Wyrwa” z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką, Grzegorzem Damięckim, Olgą Bołądź i Marią Pakulnis zaprasza bielskie kino Helios. Seans dla nielicznych, ale mamy wejściówki dla Czytelników!

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka. W zdarzeniu ginie jego żona Janina. Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, bo Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę.

Nominowany do Oscara

Reżyserem filmu „Wyrwa” jest nominowany do Oscara twórca seriali „W głębi lasu” i „Skazana” Bartosz Konopka. W obsadzie plejada gwiazd polskiego kina z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką, Grzegorzem Damięckim, Olgą Bołądź i Marią Pakulnis. Film pokaże kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 26 października o godz. 18.00.

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

Trzy metry pod ziemią

Za tydzień, 2 listopada w tym cyklu – „Masz Ci los”, komedia twórców „Planety singli” z Izabelą Kuną, Piotrem Głowackim i Sonią Bohosiewicz. Podczas stypy po pogrzebie dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na łzy, gdy zwycięski kupon jest w marynarce trzy metry pod ziemią. Rezerwujcie czas na komedię, a teraz konkurs z biletami na jutrzejszy seans!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Wyrwa”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest twórcą scenariusza do filmu „Wyrwa”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

Zdjęcia: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *