Wieczór pięknych ludzi w Bielsku-Białej. Krótka lista nieobecnych ZDJĘCIA

maj 28, 2023Miasto

Piękne kobiety, przystojni faceci, znani politycy i przedsiębiorcy z Bielska-Białej oraz regionu stworzyli wczoraj barwne widowisko na 35. Gali Miss i Mister Beskidów. Publiczność długo oklaskiwała pokaz Ludzi Wielkiego Serca, którzy zebrali okrągłą sumkę na bielskie hospicjum stacjonarne im. Jana Pawła II. Ukoronowano najpiękniejsze głowy, ale zwracała też uwagę lista nieobecnych.

Kilkusetosobowa publiczność, która niemal do ostatniego miejsca wypełniła widownię Bielskiego Centrum Kultury oklaskiwała wczoraj uczestników jubileuszowej, 35. Gali Miss i Mister Beskidów 2023. To imponujące, że idea piękna w imię dobra pociąga nadal wartościową młodzież z Bielska-Białej i okolic. Na widowni zobaczyliśmy piękne panie i przystojnych panów, którzy w latach minionych zdobywali tytuły na najbardziej prestiżowym konkursie piękności w Beskidach.

Duma, że tworzą w Bielsku-Białej

Wśród koronowanych głów zachwycały Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska oraz Miss Polski 2020 Anna Maria Jaromin, a także Queen of Poland 2023 Karolina Gorylova. Przybył Rafał Maślak. Fotomodel i aktor serialowy, do kariery wystartował po zwycięstwie w konkursie Mister Polski, który w 2014 odbył się w Bielsku-Białej.

Kandydatki i kandydaci aspirujący do tytułów w tegorocznych konkursach prezentowali eleganckie kolekcje mody. Niżej podpisanemu szczególnie podobał się pokaz ETNO autorstwa Beaty Bojdy, która ubrała nastolatki w swoje efektowne stroje czerpiące z bogatego dorobku kultury ludowej Beskidów. Nie mniejsze wrażenie zrobił pokaz biało-czarnej kolekcji LUSI LACE Anny Drabczyńskiej. Duma, że artyści tej miary tworzą swoje dzieła w Bielsku-Białej.

Wielki szacunek za wrażliwość!

Długie oklaski towarzyszyły pokazowi Ludzi Wielkiego Serca, czyli znanych polityków z regionu, przedsiębiorców czy twórców kultury, którzy zebrali 19 tys. zł na rzecz będącego w krytycznej sytuacji finansowej bielskiego hospicjum stacjonarnego im. Jana Pawła II. Panie i Panowie, wielki szacunek za Waszą hojność i wrażliwość!

Wielkim nieobecnym na wczorajszej gali był jej patron honorowy, prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, który przebywa za granicą. Bezskutecznie wypatrywaliśmy także utytułowanego skoczka narciarskiego Piotr Żyłę, którego łączy bliższa zażyłość z Marceliną Ziętek, byłą Miss Południa Nastolatek, która zdobyła tytuł w 2014 także w Bielskim Centrum Kultury. Wczorajszy wieczór narzeczeni spędzili osobno. Żałujemy, bo obydwoje tworzą podobno barwną parę.

Robert Kowal

Miss Beskidów 2023 – Karolina Majcherczyk (Buczkowice)

I wicemiss – Arina Prihodko (Bielsko-Biała)
II wicemiss – Martyna Binda (Czechowice-Dziedzice)
III wicemiss – Natalia Mastela-Hernandez (Pisarzowice)
IV wicemiss – Anita Szewczyk (Bukowno)

Miss Beskidów Nastolatek 2023 – Karolina Białoń (Tychy)

I wicemiss – Victoria Urbanova (Ostrawa)
II wicemiss – Martyna Pawlik (Bielsko-Biała)
III wicemiss – Dobrawa Dziubek (Wilkowice)
IV wicemiss – Magdalena Dobija (Buczkowice)

Mister Beskidów 2023 – Łukasz Skoczeń (Staszkówka)

I wicemister – Krzysztof Arciszewski (Łódź)
II wicemister – Artur Cholewka (Zawiercie)

Organizatorem konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów jest bielska agencja modelek Grabowska Models.

Zdjęcie: dyrdaponcfoto.pl

Udostępnij
Lubię to 10
Nie lubię tego 1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *