W bielskim szpitalu przyszło na świat tysięczne dziecko. „Symbol wysokiej jakości opieki medycznej” ZDJĘCIA

gru 19, 2025Ludzie, Miasto

W Beskidzkim Centrum Onkologii-Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku‑Białej przyszło na świat tysięczne dziecko w 2025 roku. To wyjątkowy moment dla placówki i miasta, piękny symbol jego rozwoju oraz wysokiej jakości opieki medycznej – uważa prezydent Jarosław Klimaszewski.

Malutki Mikołaj ma już kilka dni. Od jego narodzin w BCO‑SM na świat przyszły już kolejne dzieci. W tym roku w miejskiej placówce urodziły się już 1004 noworodki, w tym 497 chłopców i 507 dziewczynek. Każde z tych narodzin to osobna historia, emocje i początek nowej drogi dla bielskich rodzin. 

W czwartek nowonarodzonego Mikołaja i jego dzielną mamę odwiedzili prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski oraz dyrektor szpitala Krzysztof Bestwina. Były gratulacje, upominki, tort oraz życzenia zdrowia i spokoju. 

Narodziny tysięcznego dziecka to nie tylko statystyka, ale wyraźny sygnał, że jest to miejsce, gdzie nowe życie rozpoczyna się w bezpiecznych, profesjonalnych i przyjaznych warunkach. – To potwierdzenie zaufania do nas i sensu naszej codziennej pracy – podkreśla dyrektor BCO‑SM Krzysztof Bestwina.

bb

Zdjęcia: Paweł Sowa/Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *