Usługa fryzjerska w salonie sztuki. Nie można tego dłużej chować przed ludźmi!

mar 6, 2023Ludzie

Znany bielski kreator wizerunku chce znów szokować publiczność. W przeszłości jego koncepcyjne atelier poświęcone profesjonalnej stylizacji włosów było nowatorskim projektem na lokalnym rynku. Obecnie w salonie, który przechodzi kolejną metamorfozę, pojawiły się… rzeźby. Miejsce to nie przypomina jednak muzeum, ale pracownię ceramiczną, gdzie wszystko zadziwia designem.

Lech Fedyszyn, o którym przed laty zrobiło się głośno po tym, jak otworzył atelier wizerunku, gdzie obsługa fryzjerska szyta była na miarę, przechodzi kolejną metamorfozę. W przeszłości jego salon wyznaczał w Bielsku-Białej nowy standard usług, który polegał na spersonalizowanym podejściu do klienta (każdym zajmuje się tylko jeden stylista) i wykorzystaniu innowacyjnych technologii fryzjerskich.

Nowy projekt jest efektem powrotu właściciela do fascynacji z lat dzieciństwa, gdy hobbystycznie zajmował się … ceramiką artystyczną. – Trzy lata temu powróciłem do ceramiki. Salon musiał być zamknięty z powodu restrykcji sanitarnych w związku z pandemią koronawirusa – mówi Lech Fedyszyn. – W tych rzeźbach tkwi niewykorzystany potencjał. Uznałem, że nie powinienem ich dłużej chować przed ludźmi. Nasz salon jest od początku pracownią sztuki – dodaje.

Klienci atelier mogą na miejscu zapoznać się z dorobkiem rzeźbiarskim Lecha Fedyszyna i przy okazji wybrać sobie niebanalny prezent. W najbliższym czasie Czytelnicy witajbielsko.pl będą mogli wygrać darmową metamorfozę w salonie bielskiego eksperta od kreacji wizerunku.

rok

Udostępnij
Lubię to 6
Nie lubię tego 0

3 komentarze

 1. LF

  😁👍🏻👋😂

  Odpowiedz
 2. Teresa

  👏👌

  7
  1
  Odpowiedz
 3. mag

  Fryzjer super. Zawsze byłam zadowolona.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *