Książki, ubrania, zabawki, pamiątki, rękodzieło – wszystko to, co może jeszcze komuś posłużyć i znaleźć nowy dom. Na takie okazje co roku czeka wielu mieszkańców osiedla. Wyprzedaż garażowa to świetna okazja, by przewietrzyć szafy i uporządkować domowe zakamarki, a przy okazji spotkać się z sąsiadami w przyjemnej atmosferze.
W Bielsku-Białej w sobotę, 23 maja wiosenne wyprzedaże garażowe odbędą się w dwóch lokalizacjach. W godz. 10.00‑13.00 nadzwyczajnych okazji handlowych trzeba szukać na boisku przy ul. Kasztanowej. Wstęp na wyprzedaż na Osiedlu Piastowskim jest wolny. Kupującym może zostać każdy, ale pierwszeństwo w roli wystawców mają mieszkańcy osiedla.
Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do 21 maja pod adresem ro.piastowskie@um.bielsko.pl lub smsem na numer 508722808.

W sobotę, 23 maja wyprzedaż garażowa odbędzie się również na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 29 przy ul. Czereśniowej w Komorowicach Krakowskich (w godz. 9.00-13.00). Udział w wyprzedaży jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Nie będzie możliwości rozstawiania stoisk na boiskach, bieżni czy trawnikach.
Osoby wystawiające swoje rzeczy proszone są o pozostawienie samochodów na ul. Czereśniowej i przeniesienie przedmiotów na dziedziniec. Nie będzie możliwości wjazdu na teren placówki.
bb
Zdjęcia: Rada Osiedla Piastowskiego/Facebook

0 komentarzy