Twarz anioła i charakterystyczny głos. Nagle odeszła od nas w bardzo młodym wieku KONKURS

lip 19, 2023Hity z kina i TV

Gwiazdy polskiego kina zobaczymy w filmie poświęconym przedwcześnie zmarłej aktorce Annie Przybylskiej, znanej z przebojowych ról w popularnych serialach telewizyjnych i filmach fabularnych. Seans odbędzie się w cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej, gdzie bilety dostępne są z nadzwyczajną zniżką. Uczestnicząc w konkursie witajbielsko.pl, możesz zdobyć wejściówkę zupełnie za darmo!

„Ania” to wzruszająca filmowa opowieść o przedwcześnie zmarłej polskiej aktorce Annie Przybylskiej, niezapomnianej Marylce z serialu „Złotopolscy”, która grała w takich filmach, jak m.in. „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. Dziewczyna z Gdyni, mama, partnerka, przyjaciółka, modelka, aktorka o twarzy anioła i charakterystycznym głosie odeszła w 2014 roku.

Premiera „Ani” odbyła się na jesieni 2022. Twórcami filmu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, którzy przygotowali wcześniej wyjątkowe dokumenty o największych polskich gwiazdach estrady, w tym „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”.  

Pełnometrażowy film dokumentalny „Ania” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, które tworzą portret kobiety odważnej, kochającej życie i spełniającej swoje marzenia, utrzymującej równowagę pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym. Usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia.

Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominają Jej najbliższa rodzina oraz gwiazdy kina, które z Nią współpracowały. Na ekranie zobaczymy m.in. reżysera Radosława Piwowarskiego oraz aktorów Katarzynę Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Annę Dereszowską, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Pawła Wawrzeckiego, Michała Żebrowskiego i innych.

Seans odbędzie się w czwartek, 20 lipca o godz. 18.00 w ramach cyklu Kultura Dostępna, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

W kolejnym seansie w tym cyklu zobaczymy „Silent Twins” – prawdziwą historię June i Jennifer Gibbons, czarnoskórych bliźniaczek, które będąc dziećmi, umilkły dla świata zewnętrznego, a jednocześnie w odosobnieniu swojego pokoju prowadziły kreatywny dialog literacki. Z czasem ich relacja przerodziła się jednak w toksyczny związek, niebezpieczny zarówno dla nich, jak i dla otoczenia.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Ania”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku zmarła aktorka Anna Przybylska? Odpowiedź należy przesyłać na adres: robert.kowal@autograf.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

Aktualizacja 20.07.2023 godz. 13.03. Konkurs został rozstrzygnięty. Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Kolejny konkurs ogłosimy przy okazji następnego seansu w cyklu Kultura Dostępna.

Udostępnij
Lubię to 6
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *