Szacunek dla wszystkich

gru 24, 2023Miasto

Dla tych, którzy już tworzą społeczność witajbielsko.pl i tych, którzy jeszcze do portalu nie dotarli. Także dla tych, którzy nigdy nie będą nas czytali. Dla wszystkich. Nie minął jeszcze rok odkąd działa salon dobrego słowa, a już czuję Państwa siłę. W przededniu najpiękniejszych świąt nie będę zanudzał statystykami. Dodam tylko, że z tygodnia na tydzień jest nas coraz więcej i ów postęp jest szybszy niż oczekiwałem.

Zmęczeni Czytelnicy szukają u nas wytchnienia od agresywnej polityki, nienawistnych spojrzeń, słów i czynów. Mogę Państwu obiecać, że portal nadal będzie azylem, gdzie możemy spotkać się w salonie dobrego słowa, dostrzegając i komentując to, co w życiu ciekawe i piękne. Wierzę, że Czytelników ceniących wartościową lekturę, która nie traci aktualności godzinę po publikacji jest wielu i będzie przybywać.

Wszystkim Państwu składam życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby najbliższy Czas sprzyjał zasypywaniu podziałów między nami, abyśmy przynajmniej przy świątecznym stole umieli dogadać się jak Polak z Polakiem. Później powinno być już łatwiej…

Robert Kowal

Boże Narodzenie 2023

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *