Świetny thriller z Andrzejem Sewerynem. Ciekawszy niż przepychanka posłów przed Sejmem KONKURS

lut 7, 2024Hity z kina i TV

Thriller polityczny to gatunek nieczęsto podejmowany przez polskich filmowców. Życie jest ciekawszym thrillerem. Dreszczowce w polskiej polityce oglądamy na co dzień, czego przykładem była dzisiejsza przepychanka posłów ze strażą marszałkowską przed Sejmem. Ale dla filmu, który dziś rekomendujemy, warto pójść do kina. Jego wartość określa pięć Złotych Lwów na festiwalu filmowym w Gdyni oraz mocna obsada aktorska. Mamy bilety dla Czytelników!

Film pt. Doppelgänger. Sobowtór przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską.

Bitner mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, ale przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. W obsadzie m.in. Jakub Gierszał, Tomasz Schuchardt, Andrzej Seweryn, Sławomira Łozińska oraz Krzysztof Dracz.

Thriller polityczny „Doppelgänger. Sobowtór” pokaże kino Helios w czwartek, 8 lutego o godz. 18.00 w cyklu Kultura Dostępna. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Doppelgänger. Sobowtór”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Za tydzień w tym samym cyklu zobaczymy „Porady na zdrady”2 z Tomaszem Karolakiem, Antonim Królikowskim, Karoliną Chapko oraz Julią Kamińską. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich.

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wynosi nadal 12,90 zł!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Aktualizacja 7 lutego godz. 14.00. Wejściówki zostały rozdysponowane. Dziękujemy za liczny udział w konkursie!

Repertuar projektu w lutym 2024

15 lutego – Porady na zdrady 2

22 lutego – Vika!

Udostępnij
Lubię to 4
Nie lubię tego 0

1 komentarz

  1. Lucyna Grabowska

    KONKURS reżyser :Jan Holoubek _

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *