Spadek na greckiej wyspie. Opowieść o Polaku, do którego los się uśmiechnął KONKURS

sty 4, 2024Hity z kina i TV

Kto był na wyspach greckich ten będzie zachwycony możliwością powrotu do wakacyjnego raju. Może zbyt krótkiego, ale za to w towarzystwie znanego aktora i pięknej Greczynki. Będzie to możliwe dzięki filmowi „Uśmiech losu”, który tylko dziś obejrzą widzowie bielskiego Heliosa. Historia zaczyna się od wiadomości o spadku po wuju, jaki na Andrzeja czeka w Grecji. Gdy tam dociera, przekonuje się, że wielki majątek to mrzonki, ale otrzymuje coś, co trudno zamienić na pieniądze. Dlatego warto żyć! Mamy bilety dla Czytelników.

Andrzej, fotografik ze Śląska, przybywa na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że ten zapisał mu w testamencie kamienny szałas oraz położone w cieniu wulkanu pole. Rozczarowany spadkiem Andrzej postanawia jak najszybciej sprzedać odziedziczoną własność i wrócić do kraju. Wcześniej jednak musi odpracować dług, który jego stryj zaciągnął u greckiego sąsiada.

Plan i decyzje, które dotychczas wydawały się oczywiste komplikują się, kiedy Andrzej poznaje Lenę. Piękna Greczynka kompletnie zawróci chłopakowi w głowie, a to, co wydarzy się wkrótce zmieni jego spojrzenie na świat i zmusi do zadania pytania – co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze? Nowy film „Uśmiech losu”, w którym występują Mateusz Kościukiewicz, Themis Panou oraz Ifigeneia Tzola pokaże dziś o godz. 18.00 (4 stycznia 2024) bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna.

Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Uśmiech losu”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wyniesie nadal 12,90 zł! Jest już gotowy rozkład projekcji na styczeń 2024 – tytuły filmów prezentujemy poniżej.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Repertuar projektu w styczniu 2024

*11 stycznia – Święto ognia

*18 stycznia – Teściowie 2

*25 stycznia – Chłopi

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *