Silni ludzie w Parku Słowackiego. Widowiskowe zawody z atrakcjami dla publiczności

cze 10, 2023Miasto, Sport

W Parku Słowackiego w Bielsku-Białej trwają zawody crossfitowe Impact Cross Games z udziałem ponad 100 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Ćwiczący zadziwiają wysokim poziomem sprawności, siły i kondycji. Widowiskowym zawodom przygląda się znająca się na rzeczy publiczność. Emocje gwarantowane!

Cross trening to rodzaj treningu siłowo-wytrzymałościowego o dużej intensywności, który polega na wykonywaniu ćwiczeń z różnych dziedzin sportu. Ćwiczenia grupowane są w tzw. workouty. Rywalizacja polega na wykonaniu maksymalnej liczby powtórzeń w danym czasie lub na ukończeniu określonego obwodu w najkrótszym czasie.

W Bielsku-Białej pojawili się najlepsi polscy sportowcy w tej dyscyplinie, którzy rywalizują w grupie Elite. Zawodom sportowym w namiocie, w którym zimą bielszczanie jeżdżą na łyżwach, towarzyszy piknik. Zaplanowano występy taneczne i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Organizatorami wydarzenia są Impact Centrum Zdrowia i Sprawności oraz Stowarzyszenie Sportów Walki Veto Tea.

bb

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *