Sensacja i hit internetu. Najpiękniejsza historia przyjaźni z happy endem KONKURS

gru 20, 2023Hity z kina i TV

To film idealny na czas okołoświąteczny i zimowe ferie szkolne. Trzeba tylko zmobilizować rodzinkę, aby nie wymawiała się brakiem czasu i zasiąść w fotelu, skąd blisko do fascynującej przygody. „O psie, który jeździł koleją” napisano już mnóstwo recenzji, bo książka była zaczytana w niejednej bibliotece przez kolejne pokolenia Polaków. Nowa adaptacja przynosi jednak niespodzianki. Mamy bilety dla Czytelników!

Życie Zuzi, której tata pracuje na kolei zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o psa dyrektor robi wszystko, żeby pozbyć się go ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Film familijny „O psie, który jeździł koleją” pokaże bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 21 grudnia o godz. 18.00. Obsada: Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Liliana Zajbert oraz Adam Woronowicz. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję.

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „O psie, który jeździł koleją”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Jest już gotowy rozkład projekcji z cyklu Kultura Dostępna na styczeń 2024. W czwartek, 4 stycznia zobaczymy polski dramat „Uśmiech losu”, pokazujący romans pięknej Greczynki z fotografikiem ze Śląska. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wyniesie nadal 12,90 zł!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Repertuar projektu w styczniu 2024

* 4 stycznia – Uśmiech losu

*11 stycznia – Święto ognia

*18 stycznia – Teściowie 2

*25 stycznia – Chłopi

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *