„Sami swoi. Początek”. Przedpremiera w Bielsku-Białej. Bilety wyprzedane! Mamy wejściówki dla Czytelników

lut 9, 2024Hity z kina i TV

W bielskicm kinie Helios odbędzie się jutro przedpremierowa projekcja filmu „Sami swoi. Początek”. To prequel trylogii o losach skonfliktowanych rodzin Karguli i Pawlaków, którą pokochały całe pokolenia Polaków. Na seansie pojawią się twórcy filmu, w tym reżyser oraz odtwórca roli Pawlaka. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie zostały już wyprzedane, ale witajbielsko.pl ma wejściówki dla Czytelników. KONKURS!

Kargul i Pawlak powracają na kinowe ekrany w nowej odsłonie. Tym razem w prequelu trylogii, którą pokochały całe pokolenia Polaków. Widzowie będą mogli poznać losy skonfliktowanych rodzin jeszcze zanim zostały przesiedlone na Ziemie Odzyskane. Bohaterowie mieszkali wcześniej na Podolu, gdzie ich gospodarstwa również graniczyły ze sobą i już wtedy między sąsiadami dochodziło do sporów. Kto je zaczął i jak burzliwa historia naszego kraju wpłynęła na dzieje Kargulów i Pawlaków?

Podobnie jak w przypadku trylogii, autorem scenariusza jest Andrzej Mularczyk. Co ciekawe, film o dziejach rodzin w ich rodzinnych Krużewnikach miał powstać dekady temu, ale nie sprzyjał temu polityczny klimat PRL-u. W obsadzie znaleźli się Adam Bobik jako Pawlak i Karol Dziuba w roli Kargula, jak również plejada gwiazd: Paulina Gałązka, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka i Anna Dymna.

Wyjątkowy pokaz filmu „Sami swoi. Początek” z udziałem twórców odbędzie się w sobotę, 10 lutego o godz. 16.00 w bielskim kinie Helios. Bilety zostały już wyprzedane, ale Czytelnicy witajbielsko.pl mają jeszcze szansę uczestniczyć w jutrzejszym pokazie specjalnym. Uwaga, KONKURS! Do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na projekcję filmu „Sami swoi. Początek” z udziałem twórców.

Aby  wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Sami swoi. Początek”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówkę otrzyma osoba, która najszybciej prześle prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

Aktualizacja 9 lutego godz. 18.00. Wejściówka została rozdysponowana. Dziękujemy za liczny udział w konkursie!

Zdjęcia: Helios

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *