Reklama w witajbielsko.pl

Banery reklamowe

W portalu witajbielsko.pl istnieją dwa formaty reklamy graficznej w formie banerów. Najbardziej efektywna jest reklama TOP – duży baner u góry strony głównej (1900 x 380 px). Publikacja przez 7 dni – 700 zł.

Poniżej (na wysokości miniatur zdjęć do Najnowszych Wpisów) znajdują się trzy banery prostokątne (580 x 380 px) – do dowolnego wykorzystania przez Reklamodawców (możliwość wykupienia wszystkich miejsc przez jeden podmiot). Publikacja jednego banera przez 7 dni – 200 zł.

Artykuły sponsorowane

Portal witajbielsko.pl umożliwia Reklamodawcom zamieszczanie reklam w formie ilustrowanych artykułów sponsorowanych na stronie głównej. To skuteczna forma promocji marki, osób, projektów, produktów czy ważnych wydarzeń, która może zawierać linki do stron Reklamodawcy.
Artykuły widoczne są 7-10 dni na stronie głównej, po czym można je znaleźć w zakładce Reklama (u góry strony głównej). Artykuły sponsorowane na zawsze pozostają w zasobach portalu. Artykuł zawiera tekst oraz co najmniej jedno zdjęcie ilustracyjne. Możliwa jest publikacja galerii zdjęć oraz innych załączników multimedialnych.

Portal witajbielsko.pl zamieszcza artykuły sponsorowane dostarczone przez Reklamodawców – Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian w treści, jeśli zawiera ona widoczne błędy merytoryczne). Możliwe jest przygotowanie artykułu przez Redakcję portalu witajbielsko.pl – na podstawie materiałów dostarczonych przez Reklamodawcę. Publikacja artykułu sponsorowanego – 220 zł netto/+100 zł za przygotowanie artykułu przez Redakcję +100 zł opcjonalnie za dodatkową publikację artykułu na profilu witajbielsko.pl w Facebooku.

W celu rezerwacji miejsca na Twoją reklamę przejdź do sekcji kontaktu w stopce strony i napisz do mnie.