Prestiżowe zawody na bielskich Błoniach. Zapisz dziecko, bo miejsc zabraknie!

maj 4, 2023Ludzie, Miasto

Są jeszcze miejsca na liście startowej 3. Rowerowego Pucharu Reksia, który odbędzie się 4 czerwca na terenie BBOSiR na Błoniach w Bielsku-Białej. Od trzech lat Puchar Reksia przyciąga tłumy miłośników dwóch kółek, dla których organizatorzy mają zawsze moc niespodzianek.

Na fali niesłabnącej popularności sportów rowerowych Puchar Reksia świetnie wpisuje się w działania promujące rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz uprawianie sportu. Corocznie Puchar Reksia przyciąga tłumy miłośników dwóch kółek, dla których organizatorzy mają zawsze moc niespodzianek.

W tym roku na młodych rowerzystów czeka 300 miejsc na liście startowej. Podobnie jak w poprzednich edycjach zawody rozegrane zostaną w dwóch konkurencjach: na pump tracku (roczniki 2009-2014) oraz na torze przeszkód (roczniki 2015-2019 i młodsi). Zawodnicy wystartują w grupach wiekowych z podziałem na płeć.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pakiet startowy, a najlepsi zostaną nagrodzeni pucharami, dyplomami i prezentami od sponsorów. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej Pucharu Reksia w zakładce zapisy.

Patronami 3. Rowerowego Pucharu Reksia są prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski oraz Helena Filek-Marszałek, prezes Fundacji Reksia.

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *