Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami. Elita aktorów na bielskim ekranie ZDJĘCIA KONKURS

lut 14, 2024Hity z kina i TV

Komedia romantyczna „Porady na zdrady” zebrała kilka lat temu letnie recenzje krytyków i dobre oceny widzów. Sprawy damsko-męskie pociągają ludzi od zawsze, dlatego na ekranach mamy teraz drugą część opowieści. Tym razem opinie krytyki i widzów nie różnią się diametralnie. To sprawnie zrealizowany film, który dobrze się ogląda! Sfrustrowani partnerkami mężczyźni i rozżalone na partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich! Mamy wejściówki dla Czytelników!

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek. Nie podoba się to jego dziewczynie Asi, która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia.

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek, który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. W filmie występują Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Karolina Chapko, Julia Kamińska, Rafał Zawierucha i Piotr Gąsowski.

Komedię „Porady na zdrady”2 pokaże kino Helios w czwartek, 15 lutego o godz. 18.00 w cyklu Kultura Dostępna. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu Porady na zdrady”2? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Za tydzień w tym samym cyklu zobaczymy dokument pt. Vika o 84-letnim kolorowym ptaku i gwieździe warszawskich klubów. Charyzmatyczna DJ-ka otacza się młodymi ludźmi, powtarzając, że wiek jest jedynie stanem umysłu. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wynosi nadal 12,90 zł!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Aktualizacja 14 lutego godz. 18.30. Wejściówki zostały rozdysponowane. Dziękujemy za liczny udział w konkursie!

Udostępnij
Lubię to 4
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *