Piją piwo z politykiem i dobrze się bawią. Uczestników nie trzeba zwozić autokarami ZDJĘCIA

cze 17, 2024Ludzie, Polityka

Już po raz piąty w Bielsku-Białej będzie można wypić piwo z politykiem Konfederacji. Co roku takie spotkania przyciągają setki sympatyków. Poseł i jego słuchacze piją piwo i rozmawiają o polityce, politykach, podatkach i ekonomii, a polityk pokazuje memy. Bohater spotkania mówi wprost, że nie potrzebuje zwozić uczestników autokarami. Wszyscy dobrze się bawią.

W sobotę, 22 czerwca o godz. 19.00 w restauracji Miasto przy placu Mickiewicza 2 w Bielsku-Białej odbędzie się „Piwo z Mentzenem”.  Co roku spotkanie z Liderem Konfederacji Sławomirem Mentzenem przyciąga setki sympatyków.

Plan jest taki: pijemy piwo, a ja przez około 40 minut opowiadam o polityce i politykach, podatkach, ekonomii i pokazuję memy – zaprasza Sławomir Mentzen. – Później dalej pijemy piwo, a ja odpowiadam na Wasze pytania. Na koniec dalej pijemy piwo, robimy zdjęcia i dobrze się bawimy – zdradza plan na najbliższą sobotę.

Na spotkanie może przyjść każdy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby zgromadzić dużą publiczność lider Konfederacji nie potrzebuje zwozić ludzi autokarami. Dlatego radzi, aby przyjść szybciej i zająć sobie miejsce.

bb

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 2

3 komentarze

 1. Rysiek BB

  Ja się wybieram, gość prawdę mówi.

  5
  1
  Odpowiedz
  • iskierka swobody

   Jakie piwo podają i za ile?

   Odpowiedz
   • Fanka

    Mentzen to mędrek. Dajta mi tu Brauna!!!

    1
    1
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *