Piękność z Bielska-Białej doceniona. Sensacyjne wiadomości z Afryki ZDJĘCIA

paź 9, 2023Ludzie

Sensacyjnie zakończyła się gala finałowa konkursu Foto Models Poland 2023, która w tym roku odbywała się na afrykańskiej wyspie Djerba. Do finału konkursu jury zakwalifikowało aż sześć modelek z Bielska-Białej. Trzy z nich odlecą z Afryki z tytułami, w tym jedna z najważniejszym! Relację z wyborów nada wkrótce Polsat, a my już teraz piszemy co się stało.

To nie do wiary, jak prężnie rozwija się Szkoła Modelek Grabowska Models. Niedawno w półfinale konkursu Foto Models Poland 2023 wystąpiło jedenaście reprezentantek Grabowska Models. Do finału tego konkursu jury zakwalifikowało aż sześć naszych modelek – informowaliśmy w artykule Cieszcie oczy widokiem tego piękna! Za chwilę silna reprezentacja bielskiej agencji modelek odleci do Afryki ZDJĘCIA. Łącznie w sobotniej gali finałowej na Djerbie wzięło udział czternaście dziewczyn z całej Polski.

Wśród finalistek były Karolina Majcherczyk – Miss Beskidów 2023, Martyna Binda – II wicemiss Beskidów 2023, Karolina Białoń – Miss Beskidów Nastolatek 2023 oraz Viktorie Urbanová – I wicemiss Beskidów Nastolatek 2023. W naszej silnej reprezentacji wystąpiły także absolwentki bielskiej szkoły modelek: Marta Gancarczyk i Michalina Siewier.

Jak poinformowała nas Lucyna Grabowska, właścicielka bielskiej agencji modelek Grabowska Models, Foto Models Poland 2023 została wybrana Michalina Siewier, która w sierpniu ukończyła Modeling Camp i dołączyła do agencji. Tytuł Foto Models Attraction Paris otrzymała Marta Gancarczyk, a Summer Foto Models Poland 2023 – Viktorie Urbanová.

Transmisję z tygodniowego pobytu finalistek będzie można wkrótce obejrzeć w TV POLSAT. Ruszyły zapisy na kolejną edycję Modeling Camp. Kurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcą nabrać pewności siebie, poznać tajniki modelingu oraz nabyć umiejętności pomocnych w branży modelingowej. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, doświadczonych w swojej dziedzinie.

rok

Udostępnij
Lubię to 9
Nie lubię tego 1

2 komentarze

 1. Lucyna Grabowska-Górecka

  Jestem dumna z moich podopiecznych. Od organizatorów konkursu wiem ,ze cała 6-osobowa ekipa Grabowska Models prezentowała się znakomicie. Są piękne ,madre ikulturalne Przepięknie prezentowały się w finałowym wyjściu w sukniach wieczorowych Pani Barbary Ziendalskiej z Attraction Paris
  Lucyna Grabowska-Górecka

  Odpowiedz
 2. kicia

  Ładne panny. Można je gdzie oglądać w Bielsku?

  2
  1
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *