Pastor popiera kandydaturę żony. Czy taki potencjał można zmarnować? ZDJĘCIA i FILM

mar 13, 2024Ludzie, Miasto, Wybory 2024

Prywatnie jest żoną bielskiego pastora, a zawodowo przedsiębiorcą. Teraz ubiega się o mandat w Radzie Miejskiej Bielska-Białej. „Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę” – czytamy w Księdze Psalmów. Zaprawdę, potrzeba nam ludzi z pasją, którzy mają odwagę mieć własne zdanie, poświęcają czas bliźnim i nie zawrócą, gdy natrafią na problem, który inni porzucili bez nadziei na rozwiązanie.

Irena Augustyn jest kierownikiem kancelarii Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej, prowadzi firmę „Marka z Duszą”, zajmującą się szkoleniem w zakresie marketingu i doradztwem personalnym. Jej kandydaturę popierają mąż – pastor Robert Augustyn, społeczność parafialna oraz rzecz jasna, komitet wyborczy, z którego ubiega się o mandat w Radzie Miejskiej.

W rozmowie z witajbielsko.pl pani pastorowa mówi o działalności dla dobra wspólnego na szczeblu samorządu terytorialnego. To sprawy, które dotyczą wszystkich bielszczan.

bb

Zdjęcie tytułowe: Wojciech Mateusiak
Film: Lech Fedyszyn

Udostępnij
Lubię to 22
Nie lubię tego 2

4 komentarze

 1. jupiter

  Błogosławionaś ty mniędzy niewiastami! Z Panem Bogiem do zwycięstwa!!

  21
  1
  Odpowiedz
 2. Justynka

  Księża i ich rodziny bez względu na wyznanie nie powinni wtrącać sie do polityki.

  5
  1
  Odpowiedz
  • Dawid

   Bardzo ciekawa informacja. Ksiądz, Pastor … mogę się zgodzić, żeby nie łączyć tych rzeczy, ale czemu żona? Dzieci też nie? Do którego pokolenia? Poważnie pytam, choć pytaniami lekko ironizuję 🙂

   14
   1
   Odpowiedz
 3. jurand

  Ale laska, popieram, popieram, popieram 🙂

  13
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *