Ogień na szczycie Szyndzielni. Dwa pasjonujące spektakle w Bielsku-Białej FILM

maj 29, 2023Miasto

Teatr Ognia Tesserakt znany z porywającego spektaklu na placu Chrobrego rozpoczyna  nowy sezon. Jeszcze w czerwcu artyści wystąpią dwa razy w Bielsku-Białej. Szczególnie pasjonująco zapowiada się scena przy górnej stacji kolejki na Szyndzielnię.

Na początku II Bielska Scena Ognia miała odbyć się w majówkę, ale artyści i ich publiczność przegrali z pogodą. Spektakl przełożono na niedzielę, 14 maja, która według zapowiedzi synoptyków miała być piękna. Aura jednak znów nie oszczędziła artystów tańczących z ogniem i tuż przed występem nad plac Chrobrego nadciągnęły czarne chmury. Spektakl odbył się mimo siąpiącego deszczu, ale przemoczona publiczność pochłonięta dramaturgią widowiska nie czuła chłodu. Płomienie rozpaliły emocje!

Jeszcze w czerwcu bielska publiczność będzie mogła dwa razy obejrzeć występy Teatru Ognia Tesserakt: 3 czerwca o godz. 21.30 na osiedlu Karpackim, a 23 czerwca o godz. 22.00 koło schroniska na Szyndzielni. 23 września na żywieckim rynku odbędzie wielki spektakl z udziałem iluzjonistów, akrobatów powietrznych i naziemnych oraz mażoretek. Będzie także taniec brzucha. Szczegółowo o spektaklu na placu Chrobrego pisaliśmy w artykule Igrają z ogniem na placu Chrobrego. Niedziela wreszcie będzie dla nas!

bb

Zdjęcia i film: Tesserakt

Udostępnij
Lubię to 6
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *