Odpoczynek od awantur i kłótni w TV. Chodź do kina, można się pośmiać! Mamy bilety dla Czytelników

sty 17, 2024Hity z kina i TV

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Niedoszła para młoda z pierwszej części filmu postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i wesele do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości są dobrze znani widzom Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką oraz rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie o kilkanaście lat młodszego Jana. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. Witajbielsko.pl zaprasza do kina na hit!

Pierwsze wesele nie zwróciło się. Może uda się za drugim razem? „Teściowie 2” to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów, jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”. Druga odsłona komiczno-ironicznej opowieści o tym, czy w ogóle warto brać ślub, ma niezłe recenzje. Tragikomedia z bohaterami, którzy muszą na krótki czas wytrzymać bez kłótni, wyzwisk i alkoholu, zebrała też dobre opinie widzów. Na tyle dobre, że film już drugi raz w ostatnim czasie gości w repertuarze cyklu Kultura Dostępna. Można się pośmiać!

Komedię pt. Teściowie 2 pokaże bielskie kino Helios w czwartek, 18 stycznia o godz. 18.00. Obsada: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Teściowie 2”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Na następnej projekcji z tego cyklu, 25 stycznia zobaczymy dramat „Chłopi”, nową wersję historii rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. W filmie zrealizowanym w technice animacji malarskiej występują gwiazdy polskiego kina. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios w styczniu 2024 zobaczymy:

* 18 stycznia – Teściowie 2

* 25 stycznia – Chłopi

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *