O tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić! Konkurs z biletami dla Czytelników

lis 29, 2023Hity z kina i TV

Gdyby wymyślono pigułki na głupotę, to byłbyś na opakowaniu – ten cytat spodobał się recenzentowi, który tak w ogóle rozpacza nad poziomem filmu. Ale widzowie lubią czasem zaskoczyć recenzentów, głosując nogami na produkcje, na których krytyka nie pozostawiła suchej nitki. Kto słyszał o hucznych wieczorach kawalerskich, o pannie młodej w ciąży, o zaborczej teściowej? To wszystko znajdziecie w komedii „Ślub doskonały”. Podobnie jak przy „Mayday”, pomysł na film powstał na podstawie brawurowej sztuki teatralnej.

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza lawina zdarzeń.

Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim u boku pięknej nieznajomej. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Chwilę później do tego apartamentu wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie, chcąc wyjść cało z tej niewygodnej sytuacji, muszą szybko wymyślić wiarygodną wersję wydarzeń.

Jedno kłamstwo goni kolejne. Wkrótce okaże się, że każdy ma coś do ukrycia. Dzień zapowiada się na największą katastrofę w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka i wszystkich dookoła. Jedno wydaje się pewne – o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić.

Komedię pt. Ślub doskonały pokaże bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 30 listopada o godz. 18.00. Obsada: Aleksandra Adamska, Ewa Kasprzyk, Adam Woronowicz, Piotr Głowacki. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. 

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Ślub doskonały”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Na następnej projekcji z tego cyklu, 7 grudnia zobaczymy komedię „Teściowe 2” z Mają Ostaszewską, Izabelą Kuną oraz Adamem Woronowiczem, która jest kontynuacją świetnie przyjętego zarówno przez widzów, jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze – to wszystko już za tydzień w Heliosie.

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *