Na murawie Stadionu Miejskiego wreszcie będzie się coś działo! Do piłkarzy zawsze są zastrzeżenia niezależnie od tego, jak dobrze grają. Z muzyką będzie inaczej. Na płycie stanie charakterystyczna przyczepa, stając się sercem imprezy. Wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów i producentów muzyki klubowej, autor hitów doskonale znanych fanom klubowych brzmień w całej Europie.
Już 11 czerwca Stadion Miejski w Bielsku-Białej zamieni się w plenerową strefę muzyki i tanecznej energii. „Wlot na Stadion” odbędzie się bezpośrednio na murawie boiska, z którego na co dzień korzystają bielscy piłkarze.
Gwiazdą wieczoru będzie C-Bool, jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów i producentów muzyki klubowej, autor hitów „Never Go Away”, „Magic Symphony” oraz „DJ Is Your Second Name”, doskonale znanych fanom klubowych brzmień w całej Europie. Jego żywiołowe występy, miliony odtworzeń i charakterystyczne brzmienie gwarantują imprezę na najwyższym poziomie.

Razem z nim wystąpi Michał J. Sandecki. To DJ i animator muzycznych wydarzeń od lat związany z lokalną sceną klubową i plenerowymi eventami, słynie z dynamicznych setów, świetnego kontaktu z publicznością i umiejętności budowania atmosfery od pierwszych minut imprezy. Podczas „Wlotu na Stadion” zadba o mocne otwarcie wydarzenia i odpowiednie tempo.
„Wlot na Stadion” to pierwsza tego typu impreza organizowana na płycie Stadionu Miejskiego i drugie wydarzenie muzyczne w tym miejscu. Tym razem charakterystyczna przyczepa, doskonale znana uczestnikom wydarzeń BCK, zaparkuje na murawie stadionu, stając się sercem całej imprezy. Start imprezy zaplanowano na godz. 18.00, a wejście na stadion będzie możliwe od godz. 17.00.
Trybuny stadionu pozostaną zamknięte, gdyż wydarzenie skoncentrowane będzie na płycie głównej obiektu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
bb

0 komentarzy