Miejskie Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej działające w strukturach Bielskiego Centrum Kultury zostało wyróżnione przez Polską Organizację Turystyczną, zdobywając drugie miejsce w piętnastej edycji konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce w kategorii jakość usług.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na gali ITTF Warsaw – Międzynarodowych Targów Turystycznych, w obecności przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Izby Turystyki oraz organizatorów wydarzenia. Nagrodę z rąk wiceprezes POT, Małgorzaty Wilk-Grzywny odebrała kierowniczka MCIT w Bielsku-Białej Iwona Naumowicz Tworzańska.

Na targach Bielsko-Biała jest reprezentowana na stoisku Polskiej Stolicy Kultury, przygotowanym przez Narodowe Centrum Kultury i Polską Organizację Turystyczną, gdzie można zapoznać się z ofertą turystyczną miasta oraz regionu.
bb
Zdjęcia: Lucek Cykarski (BCK)




0 komentarzy