Najwyższa jakość obsługi w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej. Świetna promocja Bielska-Białej ZDJĘCIA

lis 21, 2025Ludzie, Miasto

Miejskie Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej działające w strukturach Bielskiego Centrum Kultury zostało wyróżnione przez Polską Organizację Turystyczną, zdobywając drugie miejsce w piętnastej edycji konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce w kategorii jakość usług.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na gali ITTF Warsaw – Międzynarodowych Targów Turystycznych, w obecności przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Izby Turystyki oraz organizatorów wydarzenia. Nagrodę z rąk wiceprezes POT, Małgorzaty Wilk-Grzywny odebrała kierowniczka MCIT w Bielsku-Białej Iwona Naumowicz Tworzańska.

Na targach Bielsko-Biała jest reprezentowana na stoisku Polskiej Stolicy Kultury, przygotowanym przez Narodowe Centrum Kultury i Polską Organizację Turystyczną, gdzie można zapoznać się z ofertą turystyczną miasta oraz regionu.

bb

Zdjęcia: Lucek Cykarski (BCK)

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *