Najlepsze życzenia na Wielkanoc 2024. Witamy na dobrej stronie o Bielsku-Białej!

mar 30, 2024Ludzie

Z okazji Świąt Wielkanocnych 2024 życzę wszystkim Czytelnikom zdrowia, radości, pogody ducha, wzajemnej życzliwości oraz odpoczynku w rodzinnej atmosferze. Zdumiewający wybuch wiosny zachęca do spacerów i chwili relaksu na naszej pięknej starówce. W przerwie wpadnijcie proszę na dobrą stronę o Bielsku-Białej!

Rok temu z okazji pierwszych świąt z portalem witajbielsko.pl pisałem, że nie minęły nawet dwa miesiące obecności w sieci, a już nasz profil na Facebooku polubiło ponad tysiąc osób, a ponad tysiąc go obserwuje. Dziś z dumą mogę powiedzieć: jest Państwa pięć razy więcej! To znak, że trafiamy w oczekiwania bielszczan, którzy szukają u nas więcej pięknych stron Bielska-Białej, a mniej politycznych awantur czy kryminałów z sąsiedniej kamienicy.

Święta Wielkanocne to okazja, abyśmy usiedli przy wspólnym stole mimo czasem poważnych różnic, które nas dzielą. W przededniu wyborów samorządowych łatwiej o waśnie i konflikty. Zmieniajmy miasto i świat wokół nas bez agresji i mowy nienawiści. Oby nigdy nie opuszczały nas wiara, nadzieja i miłość, do których zwykle odwołujemy się przed zbliżającymi się świętami.

Miło mi Państwa gościć na dobrej stronie o Bielsku-Białej. Nieodmiennie wierzę, że znajdziecie u nas to, czego bezskutecznie szukacie na innych portalach.

Robert Kowal

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 0

1 komentarz

  1. Anabela

    Wesołych i zdrowych świąt dla wszystkich!!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *