Mocne słowa na placu Wojska Polskiego. Z Bielska-Białej oskarża Włodzimierz Czarzasty ZDJĘCIA i FILM

paź 4, 2023Miasto, Polityka

Wiem, że wiecie, że przegracie, wiem, że to czujecie. Ale są jakieś zasady, jest jakaś etyka, jest jakaś moralność. Pamiętajcie, że 15 października Polska będzie nadal żyła – mówił dziś Włodzimierz Czarzasty na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Lider Lewicy apelował do TVP o przyzwoitość.

W Bielsku-Białej odbyła się dziś konferencja prasowa z udziałem liderów Lewicy. Wystąpienia Włodzimierza Czarzastego i Adriana Zandberga zamieniły się w akt oskarżenia przeciwko PiS i telewizji publicznej. Rządowi i poszczególnym resortom oraz spółkom skarbu państwa zarzucono m.in. finansowanie kampanii wyborczej z pieniędzy publicznych.

Wiem, że wiecie, że przegracie, wiem że to czujecie – mówił Włodzimierz Czarzasty. – Ale są jakieś zasady, jest jakaś etyka, jest jakaś moralność. Pamiętajcie, że 15 października Polska będzie nadal żyła. Nie uczcie ludzi oszukaństwa, że można na skróty dojść do władzy – dodał lider Lewicy.

Włodzimierz Czarzasty oskarżył TVP o udział w kampanii wyborczej jednej partii. Polityk przypomniał, że telewizja publiczna jest własnością wszystkich obywateli i apelował do stacji o przyzwoitość. W konferencji wzięli udział kandydaci na posłów z listy Lewicy w bielskim okręgu wyborczym. Relację na żywo z tego wydarzenia zamieściliśmy na profilu witajbielsko.pl na Facebooku.

bb

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *