Mieszkanie za remont w miejskich pustostanach. Poseł Adrian Zandberg w Bielsku-Białej ZDJĘCIA

mar 15, 2024Ludzie, Miasto, Wybory 2024

W Bielsku-Białej gościł poseł Adrian Zandberg, który udzielił poparcia KWW DoBBre Miasto oraz Magdalenie Madzi jako kandydatce na prezydenta miasta. Jej zdaniem, bielszczanie oczekują uruchomienia programu Mieszkanie za remont w miejskich pustostanach, transparentności i upublicznienia listy mieszkań dla oczekujących na przydział. – Czas oczekiwania na przydział mieszkania musi ulec skróceniu – dodaje kandydatka na prezydentkę Bielska-Białej.

Bielsko-Biała może być miastem dla ludzi! Magdalena Madzia walczy o ratusz na czele społeczników z KWW Dobbre Miasto. Chcą remontu pustostanów, wsparcia dla małych sklepów, lepszego transportu – komentował poseł w Facebooku.

Po przyjeździe do miasta poseł wraz z Magdaleną Madzią oraz kandydatami  i kandydatkami do Rady Miasta udał się na wspólny spacer ulicą 11 listopada. Podczas spaceru rozmawiali z lokalnymi przedsiębiorcami, mieszkańcami oraz właścicielami straganów.

Mówiliśmy o naszym programie Lokal za remont dla nieużywanych pustostanów usługowych przeznaczony dla małych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, rzemieślników i artystów. To właśnie na ulicy 11 listopada chcemy wprowadzić Strefę taniego najmu lokali usługowych dla istniejących w tym miejscu działalności oraz nowych przedsięwzięć społecznych i gospodarczych celem przywrócenia jej dawnych funkcji handlowych i spacerowych. Ta ulica powinna tętnić życiem jak przed laty – przekonywała kandydatka na radną Agnieszka Kowalska.

Magdalena Madzia, kandydatka na prezydentkę Bielska-Białej przekonuje, że mieszkańcy oczekują uruchomienia programu Mieszkanie za remont w miejskich pustostanach, transparentności i upublicznienia listy mieszkań dla oczekujących na przydział. – Czas oczekiwania na przydział mieszkania musi ulec skróceniu, a pula mieszkań powinna być zwiększania dodaje kandydatka na prezydentkę Bielska-Białej.

bb

Udostępnij
Lubię to 4
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *