Między wódką a zakąską. Druga część komediowego hitu KONKURS

gru 6, 2023Hity z kina i TV

Pierwsze wesele nie zwróciło się. Może uda się za drugim razem? „Teściowie 2” to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów, jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”. Zapraszamy do kina na komiczno-ironiczną opowieść o tym, czy w ogóle warto brać ślub. Tragikomedia z bohaterami, którzy muszą na krótki czas wytrzymać bez kłótni, wyzwisk i chlania, nie powinna Państwa zawieść. Mamy bilety dla Czytelników!

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz, niedoszła para młoda z pierwszej części filmu, postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Komedię pt. Teściowie 2 pokaże bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 18.00. Obsada: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. 

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Teściowie 2”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Na następnej projekcji z tego cyklu, 14 grudnia zobaczymy thriller szpiegowski Jana Holoubka „DOPPELGÄNGER. Sobowtór” z Jakubem Gierszałem, Tomaszem Schuchardtem i Andrzejem Sewerynem. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *