Letnia szkoła modelek w Bielsku-Białej. Jak się pokazać w dobrym świetle ZDJĘCIA

lip 27, 2023Ludzie, Miasto

Jak być piękną na co dzień, budować pewność siebie i radzić sobie z hejtem uczyły się w Bielsku-Białej kandydatki na topowe modelki. Do letniej szkoły przyjechały dziewczyny, które marzą o karierze w modelingu. Aby wejść do świata, który znamy głównie z programów typu Top Model, trzeba umieć się pokazać i ukryć słabości. Temu służyły warsztaty z pozowania przed kamerą i udzielania wywiadów dla telewizji.  

Summer Camp to Szkoła Modelek Grabowska Models, do której może wstąpić każdy kto marzy o sukcesie w konkursie piękności, karierze na wybiegu modowym lub chce po prostu nabrać pewności siebie i pozbyć się kompleksów, pokazując innym wyłącznie swoje atuty. W pierwszym dniu odbyły się zajęcia z autoprezentacji oraz warsztaty telewizyjne, podczas których dziewczyny udzielały wywiadów dla lokalnego kanału TV.

Podczas zajęć szkołę odwiedziły Karolina Majcherczyk, Miss Beskidów 2023 oraz Karolina Białoń, Miss Beskidów Nastolatek 2023. Opowiedziały o początkach swojej przygody z konkursami piękności i modelingiem oraz planach z tym związanych. Miss poprowadziły zajęcia z prezentacji mody na wybiegu i rozdały autografy. Każdy miał okazję zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.


W kolejnym dniach kandydatki na modelki uczyły się jak być piękną na co dzień, czyli czarodziejskiej sztuki makijażu i pielęgnacji ciała. Były także warsztaty z pozowania przed obiektywem oraz indywidualne sesje zdjęciowe. Zaproszona na zajęcia trycholog opowiedziała o prawidłowej pielęgnacji włosów, zbadała skórę głowy i kondycję włosów każdego z uczestników.

Psycholog przeprowadziła wykład z samooceny i walki z hejtem, odpowiadając na liczne pytania, m.in., jak budować pewność siebie. Po zajęciach odbył się pokaz dyplomowy, który obserwowali goście specjalni – Arina Prihodko, I wicemiss Beskidów 2023, a także Martyna Pawlik, wicemiss Beskidów Nastolatek 2023, która niedawno wygrała konkurs o tytuł Bursztynowej Miss Polski w Jantarze.

bb

Udostępnij
Lubię to 4
Nie lubię tego 0

2 komentarze

 1. Lucyna Grabowska

  Fantastyczne ,pracowite 3 dni i wycieczka na Szyndzielnię . Mamy wspaniałą młodzież ,która przyjechała do nas z całej Polski -od Świnoujścia po Lipową Mam nadzieję ,że wiele zapamiętają z tego co im przekazaliśmy.
  Dziękuję wszystkim profesjonalistom ,którzy z nami pracowali.
  Szczególnie dziękuję za gościnność w Hotelu Szyndzielnia.

  Odpowiedz
  • pieknahania

   Prose.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *