Lazurowe Wybrzeże w nagrodę. Mamma mia, to już początek wakacji! ZDJĘCIA

cze 19, 2023Ludzie

Słynny balkon Julii z dramatu Szekspira w Weronie, Via Dante i imponująca katedra w Mediolanie, Sagrada Familia, stadion Camp Nou i La Rambla, najsłynniejsza ulica w Barcelonie. Hiszpańska fiesta w Lloret de Mar i rejs katamaranem uchodzącym za najbardziej rozrywkowy statek na Costa Brava – to część podróży po Europie, którą odbywa Miss Beskidów Nastolatek 2023 w nagrodę od sponsora konkursu, którym jest biuro podróży. Imprezowa bomba i duża dawka zabawy na początek wakacji.

Karolina Białoń, Miss Beskidów Nastolatek 2023, pisze dla witajbielsko.pl z podróży po Europie. Wycieczka do Włoch, Hiszpanii i na Lazurowe Wybrzeże jest nagrodą, jaką modelka  Agencji Grabowska Models otrzymała w konkursie od sponsora, którym jest biuro podróży.

Pierwszego dnia zwiedziłam Weronę – miasto Romea i Julii. Wraz z przewodnikiem dotarliśmy do Koloseum, starówki oraz słynnego balkonu Julii z Szekspira. Kolejnego dnia był Mediolan, a w nim katedra, Via Dante, Galeria Wiktora Emanuela, Plac Wenecki z Bramą Wenecką. W kolejnym etapie mamy wyprawę na Costa Brava w Hiszpanii, gdzie obiecuję sobie, że oprócz zwiedzania zabytków skorzystam z uroków pięknej pogody. Oczywiście, będą cudne zdjęcia i relacje.

W Barcelonie przewodnik zabierze nas do bazyliki Sagrada Familia, odwiedzimy też stadion Camp Nou. Czas wolny spędzimy na La Rambla, najsłynniejszej ulicy stolicy Katalonii. W planie mamy rejs katamaranem, który uchodzi za najbardziej imprezowy statek na Costa Brava. Prawdziwa imprezowa bomba i duża dawka zabawy z ludźmi, których poznałam podczas wycieczki. 

Miłośnicy kąpieli morskich mogą zjeżdżać na dmuchańcach do wody, a spragnieni słońca opalają się. Świetna muzyka i animacje to doskonały sposób na spędzenie hiszpańskiego dnia. Później będzie zwiedzanie przepięknej miejscowości Tossa de Mar. Już nie mogę się doczekać cudownych widoków. Następnie przeniesiemy się do rozrywkowego Lloret de Mar, gdzie czeka nas fiesta.

Na Lazurowym Wybrzeżu zwiedzimy Pałac Festiwalowy, wzgórze zamkowe i promenadę Croisette w Cannes. Na koniec Monaco i Nicea z malowniczą promenadą wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Jestem dopiero na początku tej pięknej przygody. Obiecuję, że będę na bieżąco relacjonować wycieczkę w mediach społecznościowych. Na pewno mnie tam znajdziecie! 

Karolina Białoń, Miss Beskidów Nastolatek 2023

Udostępnij
Lubię to 9
Nie lubię tego 0

1 komentarz

  1. la pappa

    Szczęśliwej podróży i nie przezięb się!!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *