Kultowe postacie i dialogi. Widzowie płaczą ze śmiechu, a krytycy narzekają KONKURS

mar 20, 2024Hity z kina i TV

„Komedia taka jak dawniej” – czytamy na plakacie najnowszej części przygód wyjątkowej rodziny Wolańskich oraz Zawadów. Mimo utyskiwania krytyków widzowie śmieją się serdecznie na „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” i trudno im się dziwić. Z biegiem lat niektóre postacie i dialogi sagi stały się kultowe, poczynając od rozpieszczonego Piotrusia, a na stryjecznym wuju szwagra drugiego męża babci kończąc. Mamy bilety dla Czytelników na jutrzejszy seans w Heliosie. Nikomu nie odbieramy prawa do śmiechu!

Piotruś razem z żoną, teściową i Leopoldem przenosi się do nowego domu – zabytkowego dworku. Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka. Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. Gdy na świat przychodzi mały Kuba, zaczynają się problemy.

Pierwszy „Kogel-Mogel” z 1988 roku przyciąga do dziś tłumy widzów praktycznie na wszystkich kanałach polskich telewizji. Najnowsza część sagi weszła na ekrany kin niespełna dwa miesiące temu, więc będzie miała czas zagościć w powszechnej świadomości telewidzów. Czy z szansy tej skorzysta, to inna sprawa. Z pewnością pomóc w tym mogą popularni aktorzy. W filmie występują m.in. Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Marian Opania i Wiktor Zborowski.

Komedię pt. „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” pokaże kino Helios w czwartek, 21 marca o godz. 18.00. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Baby boom czyli Kogel Mogel 5”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. W 2024 cena biletu w Kulturze Dostępnej wyniesie nadal 12,90 zł!

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

Repertuar projektu w marcu  i kwietniu 2024

28 marca – Powstaniec 1863

04 kwietnia – Akademia Pana Kleksa

11 kwietnia – Ultima Thule

18 kwietnia – Miłość jak miód

25 kwietnia – Sami swoi. Początek

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *