Krzyż żelazny prawie nowy sprzedam. Prawdziwe skarby na bielskim targu staroci ZDJĘCIA

lis 18, 2023Miasto

Zgodnie z nową tradycją, co miesiąc na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej odbywa się giełda staroci. Dzisiaj padający na przemian deszcz i deszcz ze śniegiem wypłoszył znaczną część sprzedających i kupujących, ale i tak na stoiskach pojawiły się „prawdziwe skarby”.

Giełda staroci na placu Wojska Polskiego odbywa się w każdą trzecią sobotę miesiąca. Dzisiaj w Bielsku-Białej od rana podał deszcz i deszcz ze śniegiem. Chłód nie sprzyjał handlowaniu, dlatego na placu pojawiło się dużo mniej sprzedających, kupujących i gapiów niż w październiku, gdy wszystkie miejsca dla wystawców (80) były zajęte.  

Na stoiskach można znaleźć m.in. bibeloty, zegary stojące i wiszące, zegarki naręczne, wyroby z porcelany, serwisy kawowe i obiadowe, szkło ozdobne, lampy naftowe i klosze, biżuterię, obrazy, książki, kopie białej broni, militaria, wyroby rzemiosła artystycznego, numizmaty, pocztówki, aparaty fotograficzne czy płyty winylowe. Przedmiot, który prezentujemy poniżej, sprzedający wycenił na 350 zł.

Kolejna okazja zdarzy się dopiero w styczniu 2023, gdyż w grudniu na placu Wojska Polskiego w terminie giełdy staroci będą odbywały się Święta na Starówce.

rok

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *