Krewetkowy zawrót głowy. Nowa specjalność bielskiej kuchni ZDJĘCIA

lut 3, 2024Miasto

Od kilku miesięcy w centrum Bielska-Białej działa bar specjalizujący się w daniach z krewetek. W tempurze, na masełku, szaszłyki, sałatki, makarony, tosty – wszystko z krewetkami. Dzisiaj po południu wszystkie miejsce zajęte. Są mamy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Widać, że krewetki stały się alternatywą dla sobotniego schabowego z kapustą. Gdyby w mieście były strzechy, z pewnością by pod nie trafiły.

Lokal działa do sierpnia ub. roku. W barze przeważają młodzi klienci. Zdarzają się rodziny z dziećmi w wieku przedszkolnym. W sobotnie popołudnie jest tłoczno, choć w lokalach po sąsiedzku pusto. To znak, że lokal trafia w zapotrzebowanie bielskich smakoszy kuchni orientalnej. Miła obsługa i ekspresowe tempo realizacji zamówień. Azjatycki zawrót głowy!

W karcie m.in. krewetki w tempurze, na masełku, sałatka z krewetek, burger z krewetkami, szaszłyk z krewetkami, hot dog z krewetkami. Klient decyduje, ile krewetek chce zobaczyć na talerzu. Dla zziębniętych rozgrzewająca japońska zupa ramen, rzecz jasna z krewetkami oraz wieloma innymi dodatkami. Duża miska zaspokoi głód dorosłej osoby. Ceny nie są niskie, ale jakość przede wszystkim.

rok

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 0

3 komentarze

 1. Anna

  Jak nazywa się to miejsce?

  Odpowiedz
  • Agnieszka

   Chyba mowa o Golden Shrimp na ul. Cechowej 3.

   Odpowiedz
 2. Lucyna Grabowska

  Proszę o adres -uwielbiam krewetki

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *