Kobieta wędrowna. Przejażdżka kradzionym autem po Ameryce KONKURS

wrz 27, 2023Hity z kina i TV

Los Angeles. Sara po burzliwej awanturze z chłopakiem zostaje przez niego wyrzucona z domu i traci środki do życia. Ubrana w wieczorową suknię, kradnie samochód spod stacji benzynowej i rozpoczyna samotną podróż w nieznane. Przemierzając kalifornijskie pustynie, spotyka niezwykłych ludzi, którzy podobnie jak ona poszukują własnego sposobu na życie. Tak rozpoczyna się ambitny dramat z międzynarodową obsadą, który z pewnością zachwyci miłośników amerykańskich filmów drogi. Mamy wejściówki dla Czytelników!

Główną bohaterką filmu pt. Roving woman jest Sara, która każdej nocy przegląda przedmioty znalezione w skradzionym samochodzie. Odkrywając jego zawartość, zakochuje się we właścicielu pojazdu i postanawia go odnaleźć. Podróż przez amerykańskie pustkowia pozwoli jej przewartościować życiowe pragnienia i priorytety.

W polsko-amerykańskim dramacie zrealizowanym przez Michała Chmielewskiego występują Lena Góra, John Hawkes i Chris Hanley. Światowa premiera filmu miała miejsce w czerwcu ub. roku. Od tamtej pory obraz wyróżniono dwiema ważnymi nagrodami filmowymi. Film zdobywa pozytywne recenzje w anglojęzycznej prasie.

Polska sztuka filmowa

Film pt. Roving woman pokaże kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 28 września o godz. 18.00. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

W następnym seansie z tego cyklu, 5 października zobaczymy Prawdziwe życie aniołów. Ceniony aktor i pedagog Adam przechodzi rozległy udar, w wyniku którego doznaje afazji. Jego żona Agnieszka robi wszystko, aby mąż wrócił do zdrowia i mógł dalej wykonywać swój zawód.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Roving woman”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Roving woman”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *