Jeszcze tam brzmi motorów śpiew. Wszyscy pojechali do Bielska-Białej ZDJĘCIA

lip 9, 2023Miasto

Jeszcze do wieczora pod Dębowcem trwać będą pokazy pięknych samochodów na Moto Show Bielsko-Biała. Największe wydarzenie motoryzacyjne na Podbeskidziu ściąga tysiące fanów motoryzacji i sportów motorowych. Najciekawsze wydarzenia tej edycji prezentujemy na bieżąco na profilu witajbielsko.pl w Instagramie.

W dniach 8-9 lipca pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbywa się kolejne Moto Show. Cyklicznej imprezie skupiającej fanów dwóch i czterech kółek oraz pasjonatów motoryzacji towarzyszą targi, gdzie wystawy prezentują swoje produkty i usługi. We wszystkich dotychczasowych edycjach show uczestniczyło ponad 30 tys. osób.

Od wczoraj pod Dębowcem trwa prezentacja dziesiątek ciekawych modeli samochodów i motocykli. Są pojazdy tuningowane, zabytkowe i amerykańskie. Część tych wyjątkowych prezentujemy na zdjęciach, a jeszcze więcej na filmach zamieszanych na naszym profilu w Instagramie. W licytacjach można wygrać przejazdy autami rzadko spotykanymi na naszych drogach.

Są przejażdżki największym na świecie Monster Truckiem. W programie zarezerwowano czas dla pięknych pań. Jest myjnia bikini, pokazy tańca na rurze oraz piana party.

Zdjęcia: Lech Fedyszyn

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *