W centrum Bielska-Białej pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje i wciąż przybywają kolejne. Podobnie jak w latach ubiegłych, będą z nami Reksio, Bolek i Lolek. Przystrojone zostaną donice, na drzewach zawisną dekoracje, będzie szopka bożonarodzeniowa. Przed nami uroczyste rozświetlenie piętnastometrowej choinki na placu Chrobrego, które odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.
Podobnie jak w ubiegłych latach, świetlne iluminacje pojawią się przy głównym trakcie świątecznym – ulicy 11 Listopada, placu Ratuszowym, placu Chrobrego i Rynku. Ozdoby pozostaną z nami do 1 lutego 2026 roku.
Jak zawsze będą z nami postaci bajkowe – Reksio, Bolek i Lolek. Przystrojone zostaną donice, na drzewach zawisną dekoracje, stanie też szopka bożonarodzeniowa. Tegoroczne dekoracje to zarówno ozdoby znane już mieszkańcom, choć niektóre z ich elementów będą nieco zmodyfikowane, jak i całkiem nowe.

Na placu Chrobrego stanie piętnastometrowa choinka. Jej uroczyste rozświetlenie odbędzie się 6 grudnia o godz. 17.00. Program artystyczny wydarzenia przygotowują Stokrotki z Domu Kultury Włókniarzy. Ich występ zaplanowano na godz. 16.45.
bb
Zdjęcia z ub. roku


0 komentarzy