Gigantyczny salon gier w dawnym klubie Klimat. Atrakcje nowego centrum rozrywki

lip 14, 2023Miasto

Hejka, pozdrawiam brunetka dziewczynę kwiatkowym wiankiem na głowie z dnia 8 czerwca z klubu. Był wieczór panieński twojej koleżanki, fajnie się nam tańczyło i tak fajnie było by cię poznać, daj jakiś znak – napisał ktoś na Spotted: klub Klimat. Taki klimat już nie wróci! Z drugiego piętra galerii I zniknął szyld, który od 20 lat znało całe Bielsko-Biała. W sali dawnego Klimatu trwają prace budowlane. Witajbielsko.pl dowiedziało się, kiedy może ruszyć nowe centrum rozrywki i na jakie atrakcje można liczyć.

Zimą zakończył działalność klub Klimat, przez długie lata najpopularniejszy klub rozrywki w Bielsku-Białej. Od tamtej pory w sali, gdzie odbywały się dyskoteki i koncerty, trwają prace budowlane. Jak dowiaduje się witajbielsko.pl, jak dotąd zrealizowano dużą część projektu, ale ostatnio roboty stanęły. Otwarcie tej części centrum rozrywki Galerii Sfera może nastąpić we wrześniu br.

Powierzchnią po klubie Klimat zarządza spółka z Cieszyna. Z naszych informacji wynika, że może tam stanąć nawet do stu automatów do gier zręcznościowych, umożliwiających np. schwytanie maskotki, rzut do kosza czy uderzenie młotem w kowadło. Wielu Czytelników zna je z wczasów nad Bałtykiem. Zaplanowano także pokoje zagadek czy karaoke. Czas dyskotek w Sferze wprawdzie już minął, ale za to będzie można organizować imprezy firmowe. Na zgłodniałych mają czekać przekąski w stylu meksykańskim.

Drugą częścią centrum rozrywki zarządza jak dotychczas spółka atmo.sfera, do której należą kręgle, bilard i strefa gastronomiczna.

rok

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *