Finał Queen of Poland na statku Costa Toscana! Na pokładzie bielska modelka

maj 3, 2023Ludzie

Dwanaście dziewczyn z całego kraju weźmie udział w finale konkursu piękności Queen of Poland, który odbędzie się w maju na Costa Toscana, jednym z największych statków pasażerskich świata. Wśród finalistek jest modelka z bielskiej agencji Grabowska Models. Relację z rejsu po Morzu Śródziemnym pokaże telewizja Polsat.

Obecnie finalistki Queen of Poland 2023 przebywają na kilkudniowym zgrupowaniu nad Zalewem Zegrzyńskim w okolicach Warszawy, gdzie odbywają się m.in. próby choreograficzne i przymiarki kreacji, które dziewczyny zaprezentują podczas wielkiego finału. Wśród finalistek jest reprezentantka agencji modelek Grabowska Models z Bielska-Białej, Karolina Gorylova.

Tegoroczny finał prestiżowego konkursu piękności odbędzie się 17 maja w trakcie rejsu po Morzu Śródziemnym na jednym z największych statków pasażerskich świata – Costa Toscana, który na pokład zabiera ponad 6,5 tys. pasażerów. Podczas nagrań do programu Queen of Poland, które realizować będzie telewizja Polsat, finalistki odwiedzą Genuę, Marsylię, Barcelonę, Salerno, Sardynię oraz Rzym.

Organizatorem konkursu Queen of Poland jest agencja Maxima Models. Relację z finału będzie można obejrzeć w telewizji Polsat.

rok

Zdjęcia: Queen of Poland

Udostępnij
Lubię to 6
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *