Fajny i śmieszny. Dobra zabawa na zgranej komedii KONKURS Z BILETAMI

lis 8, 2023Hity z kina i TV

Pomysł na scenariusz jest zgrany do bólu, bo filmy oparte na motywie zamiany ciał kręcone są w zasadzie od początku kinematografii. Ale „Na twoim miejscu” zasadniczo różni się od prostych komedyjek, gdzie perypetie pana z panią wywołują salwy śmiechu na widowni. Komedia, którą polecamy, tyleż śmieszy, co daje do myślenia. Jeśli mieli Państwo kiedykolwiek konflikt małżeński, warto wybrać się do kina. Niewykluczone, że pomoże to uniknąć podobnych sporów w przyszłości.   

Kaśka i Krzysiek to młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, ale są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają na kłótniach do poranka, kiedy muszą współpracować jak nigdy dotąd. Wszystko przez… zamianę ciał.

Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

Komedię „Na twoim miejscu”, w której występują lubiani aktorzy młodego pokolenia (Paulina Gałązka, Miron Jagniewski) wspierani przez filmowych wyjadaczy (Maria Pakulnis, Jan Frycz, Michał Czernecki) pokaże kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 9 listopada o godz. 18.00. Za tydzień w tym cyklu zobaczymy „Opiekuna”, fabularną historię współczesnych bohaterów, którzy wpadają w kryzys małżeński. Historia ta wydarzyła się naprawdę. 

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Na twoim miejscu”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Na twoim miejscu”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

Zdjęcie: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 2
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *