Już w najbliższą niedzielę stok Złoty Groń w Istebnej wypełni się najmłodszymi pasjonatami narciarstwa. Startuje 14. Narciarski Puchar Reksia, a czasu na zapisy zostało naprawdę niewiele. Tylko kilkanaście godzin! Rejestracja elektroniczna zamknięta zostanie dziś o północy. Pospiesz się, liczba miejsc ograniczona!
Jeśli Twoje dziecko marzy o sportowej przygodzie pod okiem najsłynniejszego pieska w Polsce, to jest to ostatni moment na dołączenie do zawodów. Rejestracja elektroniczna trwa wyłącznie do środy, 4 lutego, do północy. Gdzie się zapisać? Na stronie: www.pucharreksia.pl.

Zanim mali narciarze staną na starcie, organizatorzy zapraszają na oficjalne przygotowania. – To idealna okazja, by oswoić się ze stokiem i sprawdzić formę. Oficjalny trening odbędzie się w sobotę, 7 lutego, w godzinach 17.00- 19.00, oczywiście na Stoku Złoty Groń w Istebnej. Podczas treningu będzie można również odebrać numer startowy, co pozwoli uniknąć niedzielnych kolejek i stresu tuż przed samym przejazdem – mówi Barbara Ilewicz, organizator Pucharu Reksia.
Puchar Reksia to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera, zabawa na śniegu i promowanie zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Reksio już przebiera łapami i nie może doczekać się spotkania z uczestnikami na Złotym Groniu.

„Widzimy się na stoku! Przygotowaliśmy mnóstwo pozytywnej energii i sportowych wyzwań dla każdego małego narciarza” – zaprasza Reksio.
bb

0 komentarzy