Emocje sięgają zenitu! Rejestracja zostanie zamknięta o północy. Ostatni dzwonek na zapisy online ZAPROSZENIE

lut 4, 2026Miasto, Sport

Już w najbliższą niedzielę stok Złoty Groń w Istebnej wypełni się najmłodszymi pasjonatami narciarstwa. Startuje 14. Narciarski Puchar Reksia, a czasu na zapisy zostało naprawdę niewiele. Tylko kilkanaście godzin! ​Rejestracja elektroniczna zamknięta zostanie dziś o północy. Pospiesz się, liczba miejsc ograniczona!

Jeśli Twoje dziecko marzy o sportowej przygodzie pod okiem najsłynniejszego pieska w Polsce, to jest to ostatni moment na dołączenie do zawodów. Rejestracja elektroniczna trwa wyłącznie do środy, 4 lutego, do północy. Gdzie się zapisać? Na stronie: www.pucharreksia.pl.  ​

Zanim mali narciarze staną na starcie, organizatorzy zapraszają na oficjalne przygotowania. – To idealna okazja, by oswoić się ze stokiem i sprawdzić formę. Oficjalny trening odbędzie się w sobotę, 7 lutego, w godzinach 17.00- 19.00, oczywiście na Stoku Złoty Groń w Istebnej. ​Podczas treningu będzie można również odebrać numer startowy, co pozwoli uniknąć niedzielnych kolejek i stresu tuż przed samym przejazdem – mówi Barbara Ilewicz, organizator Pucharu Reksia.​

​Puchar Reksia to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera, zabawa na śniegu i promowanie zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Reksio już przebiera łapami i nie może doczekać się spotkania z uczestnikami na Złotym Groniu. ​

„Widzimy się na stoku! Przygotowaliśmy mnóstwo pozytywnej energii i sportowych wyzwań dla każdego małego narciarza” – zaprasza Reksio.

bb

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *