Dobry rock na początek roku. Emocje? Nieźle się tego słucha! TELEDYSK

sty 1, 2024Ludzie

Ma na koncie kilka udanych singli wraz z teledyskami, które gościły m.in. na antenie Radia Katowice. W ostatnich dniach grudnia w sieci ukazała się jego premierowa piosenka, która mogłaby uatrakcyjnić niejedną zabawę sylwestrową. Słyszeliście już „Noc, Noc!”? Dużo gitary w klasycznym rockowym brzmieniu. Są emocje. Dlatego dobrze się tego słucha.

Marcin Jurecki jest muzykiem z okolic Bielska-Białej. Pisze teksty piosenek i muzykę, opierając swoją twórczość na własnych emocjach i przeżyciach. – Nie chcę nikomu narzucać interpretacji tekstu. Każdy może te słowa zestawić ze swoimi doświadczeniami – podkreśla. Z twórczością Marcina można zapoznać się na koncertach w województwach śląskim i małopolskim, gdzie występuje wraz z przyjaciółmi: Mateuszem Moskalem (piano, klawisze) i Jakubem Panewką (gitara).

Piosenka „Noc, Noc!” powstała podczas jednej z wieczornych prób zespołu Marcina, które odbywają się w Kozach. – Razem z Jakubem Panewką, Mateuszem Moskalem i Michałem, u którego w studiu Wally nagrywaliśmy, postanowiliśmy zrealizować nieco bardziej gitarowy i rockowy utwór – dodaje Marcin Jurecki.

Piosence towarzyszy teledysk, za który odpowiadają Mateusz Miłoś i Marysia Wojewodzic (Miło Się Patrzy). Więcej muzyki Marcina Jureckiego znajdziesz TUTAJ.

gitara: Jakub Panewka
piano: Mateusz Moskal
mix, mastering: Michał Wala (WallyStudio)

tekst: Marcin Jurecki

muzyka: Marcin Jurecki, Jakub Panewka, Mateusz Moskal, Michał Wala

bb

Udostępnij
Lubię to 7
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *