Czy kłamca może szczerze pokochać? Do oglądania wyłącznie we dwoje KONKURS

wrz 13, 2023Hity z kina i TV

Recenzenci piszą, że to komedia pozytywnie romantyczna, polska wersja historii, która podbiła serca widzów na całym świecie. Opowieść o miłości, która odmieni niepoprawnego kobieciarza i notorycznego kłamcę. Czy jednak uczucie oparte na kłamstwie ma szanse przetrwania? Film do oglądania wyłącznie we dwoje. Zaproś swoją połówkę do kina – mamy dla was bilety!

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan. Przedstawia go swojej starszej siostrze, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… Czy ta miłość ma szansę?

W najwyższym standardzie

Film pt. Skołowani w reżyserii Jana Macierewicza jest obecny na ekranach polskich kin zaledwie od kilku miesięcy. W obsadzie Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki i Marianna Zydek. Teraz pokaże  je bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna, którego patronem medialnym jest portal witajbielsko.pl. Seans odbędzie się w czwartek, 14 września o godz. 18.00.

Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

Dotrzeć z towarem na czas

W następnym seansie z cyklu Kultura Dostępna, 21 września zobaczymy polski dramat „Tata” z Erykiem Lubosem. Główny bohater jest ojcem samotnie wychowującym córkę. Jako kierowca TIR-a długie godziny spędza za kółkiem. Samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność, ale najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas.  

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Skołowani”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Jak się nazywa aktor, który wcielił się w filmie w postać Maksa Wandora? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

bb

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 0

1 komentarz

  1. Lucyna Grabowska

    Jest z czego wybierać !Brawo

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *