Co knują krewni, aby dostać dużą kasę? Nieobliczalna komedia z lubianymi aktorami KONKURS

paź 31, 2023Hity z kina i TV

Co by było gdybym wygrał milion? Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadawał sobie takie pytanie. A gdyby trzeba było dzielić się z bliższą i dalszą rodziną? Wiadomo przecież, gdzie najlepiej wychodzi się z rodziną… Kino Helios zaprasza na nową, nieobliczalną komedię twórców „Planety Singli”, w której w zaskakujących rolach zobaczymy lubianych aktorów. Mamy bilety dla Czytelników – za darmo! KONKURS

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz.

Do gry niespodziewanie wkracza ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych, a najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry, ale nie wtedy, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze.

„Masz ci los!” to nowa nieobliczalna komedia twórców „Planety Singli”, w której w zaskakujących rolach zobaczymy Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz, Rafała Rutkowskiego, Roberta Wabicha i Mariana Dziędziela. Film w reżyserii Mateusza Głowackiego, twórcy jednego z odcinków produkcji „Planeta Singli. Osiem historii”, pokaże kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 2 listopada o godz. 18.00.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję filmu „Masz ci los!”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto napisał scenariusz filmu „Masz ci los!”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

 Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu. Wybierając się do Heliosa w każdy czwartek o godz. 18:00 na wybrane polskie filmy, widz zapłaci za bilet tylko 12,90 zł.

Za tydzień w tym cyklu zobaczymy komedię „Na Twoim miejscu” z Pauliną Gałązką, Mironem Jagniewskim, Marią Pakulnis i Janem Fryczem. Pewnego dnia pokłócona ze sobą para zamienia się ciałami, co wywołuje serię nieoczekiwanych następstw.

bb

Zdjęcie: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 3
Nie lubię tego 1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *