Burze i obfite opady zmieniają program majówki. Efektowne widowisko w innym terminie!

kwi 30, 2023Miasto

Prawie trzygodzinny spektakl przyciągnął w ub. roku na plac Chrobrego duży tłum – pisaliśmy kilka dni temu w witajbielsko.pl, obiecując w ślad za artystami niesamowite widowisko podczas tegorocznej majówki. Niestety, najnowsze prognozy pogody są bezlitosne. Zapowiadane burze i obfite opady wymusiły zmianę terminu. Dłuższe oczekiwanie na występ kuglarze zrekompensują widzom bogatszym programem widowiska.

Teatr Ognia Tesserakt oraz Kolektyw Artystyczny Kapelusznik zapraszają na drugą edycję Bielskiej Sceny Ognia. Pierwsza odbyła się podczas ubiegłorocznej majówki na placu Chrobrego. Jak informowaliśmy w artykule Mocny seans na placu Chrobrego. Popatrzy, oni robią z ogniem wszystko!, gorący seans miał odbyć się wieczorem, 2 maja, ale z powodów niezależnych od artystów termin ten nie jest już niestety aktualny.

Z przykrością informujemy, że z powodu zapowiadanych dużych opadów deszczu Druga Bielska Scena Ognia zostaje przełożona na 14 maja 2023 – czytamy w komunikacie, który przesłali do nas organizatorzy. – Nie poddajemy się. Bielsko-Biała jak co roku będzie mieć show! – zapewniają artyści.

W ramach rekompensaty za niedogodności kuglarze wydłużą czas swoich występów o dodatkową godzinę. Na Bielskiej Scenie Ognia zobaczymy artystów fireshow prezentujących najwyższy kunszt w iluzji, komedii oraz sztuce teatralnej i tanecznej. Zaproszeni są wszyscy, którzy kochają mocne widowiska, a w Bielsku-Białej takich osób są tysiące. Wierzymy, że w nowym terminie widowisko będzie mieć jeszcze większe audytorium.

Program II Bielskiej Sceny Ognia

19:00 – Występy freestyle fireshow
19:30 – Pokaz iluzji ogniowej – Dawid Jasiński w autorskim programie „Coś mocniejszego”
20:00 – Kapelusznik z Ogniem – Comedy Fireshow
20:30 – Teatr uliczny Uliczne Historie – „Historia Jednej Miłości”
20:45 – Teatr Ognia Tesserakt – „The Greatest Fireshow”
21:10-22:00 – Występy Freestyle Fireshow

Sponsorem głównym wydarzenia jest Magiczny Kocioł – zaczarowana kawiarnia i sklep fantasy przy ul. Cechowej 12, a witajbielsko.pl – Salon Dobrego Słowa jest patronem medialnym widowiska.

rok

Udostępnij
Lubię to 5
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *