Agent przejmuje tożsamość innej osoby. Dreszczowiec szpiegowski z mocną obsadą KONKURS

gru 13, 2023Hity z kina i TV

Pięć Złotych Lwów, w tym dla reżysera oraz za najlepsze zdjęcia, scenografię i kostiumy – to doskonała rekomendacja dla filmu, który gości na ekranach kin od niespełna trzech miesięcy. „Doppelgänger. Sobowtór” jest thrillerem politycznym, filmem z gatunku, który nieczęsto podejmują polscy twórcy. W dodatku obraz zrealizowany został niezwykle starannie i z mocną obsadą aktorską. Warto jutro wybrać się do kina. Mamy bilety dla Czytelników!

Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Bitner mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, ale przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Thriller pt. Doppelgänger. Sobowtór pokaże bielskie kino Helios w cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się w czwartek, 14 grudnia o godz. 18.00. Obsada: Jakub Gierszał, Tomasz Schuchardt oraz Andrzej Seweryn. Dla Czytelników mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki na projekcję.

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu ”Doppelgänger. Sobowtór”? Odpowiedź prosimy przesyłać na adres: redakcja@witajbielsko.pl, podając w tytule maila KONKURS. Wejściówki otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Czas start!

Na następnej projekcji z tego cyklu, 21 grudnia zobaczymy film familijny „O psie, który jeździł koleją”. Dzięki cyklowi Kultura Dostępna szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową, korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu.

Portal witajbielsko.pl jest partnerem medialnym cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios w Bielsku-Białej.

bb

Zdjęcia: Helios

W cyklu Kultura Dostępna w bielskim kinie Helios do końca roku 2023 zobaczymy:

Udostępnij
Lubię to 1
Nie lubię tego 0

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *